SMARTHOME

Celý svoj dom pod palcom vďaka inteligentnému diaľkovému ovládaniu. Ovládajte kúrenie, osvetlenie, klimatizáciu, tienenie okien a všetko ostatné vo vašej domácnosti pomocou umelej inteligencie.

Chytrá domácnosť Vám ponúka výnimočné pohodlie a zároveň úspory na energiách.
Jednoducho a komfortne môžete ovládať svoje garážové brány, vonkajšie a vnútorné tienenie ale aj osvetlenie a vykurovanie

Senzory rôzneho druhu

Umiestnené po celej domácnosti umožnia mať prehľad o aktuálnej situácii v jednotlivých miestnostiach a lepšie sa rozhodnúť pri ovládaní prostredia.

Prostredie podľa potreby

Možnosť nastavenia rôznych vlastností prostredia tak, aby ste si mohli spokojne vychutnať život so svojimi blízkymi, oddychovať, zabávať sa, či robiť niečo iné.

Efektívne hospodárenie

Prebytočné kúrenie či svietenie sú minulosťou vďaka inteligentnému systému nastavovania hospodárenia a používania spotrebičov a funkcií v domácnosti.

Centrálne ovládanie

Majte celý svoj dom pod palcom vďaka inteligentnému diaľkovému ovládaniu. Ovládajte kúrenie, osvetlenie, klimatizáciu, tienenie okien a všetko ostatné vo vašej domácnosti pomocou umelej inteligencie.

Somfy

Smart Home Connexoon

Connexoon predstavuje revolúciu v ovládaní domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu, alebo tabletu. Tri aplikácie vám umožnia ovládať kompletne celý dom, vrátane terasy aj vstupnej brány. Systém Connexoon je istý vývojový stupeň medzi jednoduchým diaľkovým ovládaním a plne funkčnou automatizáciou Tahoma.

Ponúka výrazne viac funkcií ako diaľkové ovládanie, ale výrazne menej ako Tahoma. Tento systém je navrhnutý prioritne na smartphone, ktorý má dnes takmer každý vo vrecku. Tento smartphone spolu s Conexoonom umožňuje ovládať prvky odkiaľkoľvek cez internet. Dokáže vytvárať aj časové scenáre ako sa majú jednotlivé prvky kedy správať.

Avšak Conexoon nedokáže sceliť celý váš dom pod jeden kompatibilný systém ako Tahoma. Vie ovládať jednu alebo dve z týchto sekcií: tienenie na oknách, brány alebo prvky na terase. Systém Conexoon je výborný na ovládanie napríklad tienenia, ale nie je dobý na riadenie veľkej chytrej domácnosti. Vtedy je lepší a efektívnejší systém Tahoma.

Connexoon Window

Ovládajte svoje vnútorné alebo vonkajšie tienenie vďaka aplikácii Connexoon Window. Skontrolujte, či je tienenie otvorené, alebo zatvorené, a ovládajte ho odkiaľkoľvek. Uložte si obľúbené nastavenie a pozície tienenia a naprogramujte scenáre, ktoré kedykoľvek vyvoláte jedným kliknutím.

Connexoon Terrace

Automatizujte a ovládajte svoju terasu a všetko, čo s ňou súvisí, vďaka aplikácii Connexoon Terrace. Vytvárajte rôzne atmosféry a nastavenia pre oslavu, čítanie, štúdium či odpočinok. Predĺžte si grilovaciu sezónu od neskorej jari do skorej jesene.

Connexoon Access

Ovládajte svoje vnútorné alebo vonkajšie tienenie vďaka aplikácii Connexoon Window. Skontrolujte, či je tienenie otvorené, alebo zatvorené, a ovládajte ho odkiaľkoľvek. Uložte si obľúbené nastavenie a pozície tienenia a naprogramujte scenáre, ktoré kedykoľvek vyvoláte jedným kliknutím.

Somfy

Smart Home TaHoma

TaHoma je možnosť ovládania celej domácnosti, ktorú máte poruke prakticky neustále. Špeciálne funkcie umožňujú okrem ovládania osvetlenia, kúrenia, klimatizácie či otvárania vchodov aj nastavenie programov pre zvýšenie bezpečnosti a pohodlia
vo vašej domácnosti.

TaHoma® je ucelený systém automatizácie domácnosti. Viete pomocou neho ovládať všetky zariadenia, ktoré komunikujú cez protokol IO home control. Sortiment týchto zariadení je naozaj široký a stále sa rozširuje. Začína pri ovládaní jednoduchého svetla, pokračuje cez rôznu tieniacu techniku, ďalším stupienkom sú garážové a plotové brány a končí pri kompletnom ovládaní vykurovania a chladenia budovy. TaHoma® sa pri správnom nastavení postará o to, aby bolo u vás doma stále príjemne a to s najmenšími možnými nákladmi na energie.

Tak isto zastúpi niekoho komu by ste zavolali, či ste nezabudli zatvoriť garážovú bránu alebo rolety. Samozrejmosťou je, že všetky prvky systému viete cez internet ovládať odkiaľkoľvek. Tak isto viete cez internet overiť v akom sú jednotlivé prvky stave. Ak by ste potrebovali napríklad otvoriť vchodové dvere dieťaťu, ktorému sa podarilo stratiť kľúče, tak s Tahomou to nie je problém. Stačí pár klikov. A to všetko pri bezpečnosti kódovania ako sú zabezpečené operácie internetového bankovníctva.

Výhody Smarthome TaHoma

  1. Senzory rôzneho druhu – Umiestnené po celej domácnosti umožnia mať prehľad o aktuálnej situácii v jednotlivých miestnostiach a lepšie sa rozhodnúť pri ovládaní prostredia.
  2. Efektívne hospodárenie – Prebytočné kúrenie či svietenie sú minulosťou vďaka inteligentnému systému nastavovania hospodárenia a používania spotrebičov a funkcií v domácnosti.
  3. Prostredie podľa potreby – Možnosť nastavenia rôznych vlastností prostredia tak, aby ste si mohli spokojne vychutnať život so svojimi blízkymi, oddychovať, zabávať sa, či robiť niečo iné.
  4. Centrálne ovládanie – Majte celý svoj dom pod kontrolou vďaka inteligentnému diaľkovému ovládaniu. Ovládajte kúrenie, osvetlenie, klimatizáciu, tienenie okien a všetko ostatné vo vašej domácnosti.
smarthome TaHoma
smarthome TaHoma

Smarthome TaHoma

Najväčšou výhodou systému TaHoma je možnosť ovládania celej domácnosti, ktorú máte “pod palcom” kdekoľvek ste a kedykoľvek to potrebujete.

Špeciálne funkcie umožňujú okrem ovládania osvetlenia, kúrenia, klimatizácie či otvárania vchodov aj nastavenie programov pre zvýšenie bezpečnosti a pohodlia vo vašej domácnosti.

TaHoma ponúka skvelé riešenie napríklad v prípade, že ste zabudli zamknúť vchod či vypnúť kúrenie pred odchodom na dovolenku. Svoj dom môžete jednoducho ovládať odkiaľkoľvek vďaka jedinečnej aplikácii. Vhodné nastavenie jednotlivých častí domácnosti umožňuje výrazne ušetriť aj na spotrebe energií na osvetlenie či kúrenie.

TaHoma je dostupné riešenie pre moderné domácnosti. Jednoduché ovládanie a široké spektrum možností nastavenia ocení zrejme každý.

Domáca automatizácia pre bezstarostný život

Somfy