SMARTHOME

Celý svoj dom pod palcom vďaka inteligentnému diaľkovému ovládaniu. Ovládajte kúrenie, osvetlenie, klimatizáciu, tienenie okien a všetko ostatné vo vašej domácnosti pomocou umelej inteligencie.

Predstavujeme vám nový eshop pre produkty smarthome domácnosti od značky SOMFY

Inteligentná domácnosť Vám ponúka výnimočné pohodlie a zároveň úspory na energiách.
Jednoducho a komfortne môžete ovládať svoje garážové brány, vonkajšie a vnútorné tienenie ale aj osvetlenie a vykurovanie

Senzory rôzneho druhu

Umiestnené po celej domácnosti umožnia mať prehľad o aktuálnej situácii v jednotlivých miestnostiach a lepšie sa rozhodnúť pri ovládaní prostredia.

Prostredie podľa potreby

Možnosť nastavenia rôznych vlastností prostredia tak, aby ste si mohli spokojne vychutnať život so svojimi blízkymi, oddychovať, zabávať sa, či robiť niečo iné.

Efektívne hospodárenie

Prebytočné kúrenie či svietenie sú minulosťou vďaka inteligentnému systému nastavovania hospodárenia a používania spotrebičov a funkcií v domácnosti.

Centrálne ovládanie

Majte celý svoj dom pod palcom vďaka inteligentnému diaľkovému ovládaniu. Ovládajte kúrenie, osvetlenie, klimatizáciu, tienenie okien a všetko ostatné vo vašej domácnosti pomocou umelej inteligencie.

TaHoma je možnosť ovládania celej domácnosti, ktorú máte poruke prakticky neustále. Špeciálne funkcie umožňujú okrem ovládania osvetlenia, kúrenia, klimatizácie či otvárania vchodov aj nastavenie programov pre zvýšenie bezpečnosti a pohodlia
vo vašej domácnosti.

TaHoma® je ucelený systém automatizácie domácnosti. Viete pomocou neho ovládať všetky zariadenia, ktoré komunikujú cez protokol IO home control. Sortiment týchto zariadení je naozaj široký a stále sa rozširuje. Začína pri ovládaní jednoduchého svetla, pokračuje cez rôznu tieniacu techniku, ďalším stupienkom sú garážové a plotové brány a končí pri kompletnom ovládaní vykurovania a chladenia budovy. TaHoma® sa pri správnom nastavení postará o to, aby bolo u vás doma stále príjemne a to s najmenšími možnými nákladmi na energie.

Tak isto zastúpi niekoho komu by ste zavolali, či ste nezabudli zatvoriť garážovú bránu alebo rolety. Samozrejmosťou je, že všetky prvky systému viete cez internet ovládať odkiaľkoľvek. Tak isto viete cez internet overiť v akom sú jednotlivé prvky stave. Ak by ste potrebovali napríklad otvoriť vchodové dvere dieťaťu, ktorému sa podarilo stratiť kľúče, tak s Tahomou to nie je problém. Stačí pár klikov. A to všetko pri bezpečnosti kódovania ako sú zabezpečené operácie internetového bankovníctva.

Výhody Smarthome TaHoma

  1. Senzory rôzneho druhu – Umiestnené po celej domácnosti umožnia mať prehľad o aktuálnej situácii v jednotlivých miestnostiach a lepšie sa rozhodnúť pri ovládaní prostredia.
  2. Efektívne hospodárenie – Prebytočné kúrenie či svietenie sú minulosťou vďaka inteligentnému systému nastavovania hospodárenia a používania spotrebičov a funkcií v domácnosti.
  3. Prostredie podľa potreby – Možnosť nastavenia rôznych vlastností prostredia tak, aby ste si mohli spokojne vychutnať život so svojimi blízkymi, oddychovať, zabávať sa, či robiť niečo iné.
  4. Centrálne ovládanie – Majte celý svoj dom pod kontrolou vďaka inteligentnému diaľkovému ovládaniu. Ovládajte kúrenie, osvetlenie, klimatizáciu, tienenie okien a všetko ostatné vo vašej domácnosti.
Aplikácia TaHoma - moja domácnost
smarthome TaHoma

Smarthome TaHoma

Najväčšou výhodou systému TaHoma® je možnosť ovládania celej domácnosti, ktorú máte „pod palcom“ kdekoľvek ste a kedykoľvek to potrebujete.

Špeciálne funkcie umožňujú okrem ovládania osvetlenia, kúrenia, klimatizácie či otvárania vchodov aj nastavenie programov pre zvýšenie bezpečnosti a pohodlia vo vašej domácnosti.

TaHoma ponúka skvelé riešenie napríklad v prípade, že ste zabudli zamknúť vchod či vypnúť kúrenie pred odchodom na dovolenku. Svoj dom môžete jednoducho ovládať odkiaľkoľvek vďaka jedinečnej aplikácii. Vhodné nastavenie jednotlivých častí domácnosti umožňuje výrazne ušetriť aj na spotrebe energií na osvetlenie či kúrenie.

TaHoma je dostupné riešenie pre moderné domácnosti. Jednoduché ovládanie a široké spektrum možností nastavenia ocení zrejme každý.

Inteligentné interiérové tienenie

Somfy Glydea™

Vďaka Somfy môžete ovládať žalúzie a rolety kedykoľvek a odkiaľkoľvek to potrebujete. Vhodným nastavením jednotlivých častí môžete ušetriť na spotrebe energií na kúrenie, chladenie vášho domova či osvetlení.

Motorizované vnútorné tienenie viete nastaviť tak, aby sa automaticky v slnečné dni otváralo a púšťalo slnečné teplo a naopak, aby sa pri súmraku automaticky zavrelo.

Foto Somfy -interiérové tienenie/automatizácia /ovládanie interiérového tienenia

Inteligentné vonkajšie tienenie

Zapojte svoje vonkajšie tienenie do automatizácie domácnosti pomocou inteligentných motorov. V lete ušetríte náklady na klimatizáciu a v zime na vykúrenie. Veľmi populáne je tiež použitie veterných čidiel pre ochranu žalúzií a okien alebo slnečných čidiel. Vďaka Somfy TaHoma® switch môžete ovládať žalúzie a rolety kedykoľvek a odkiaľkoľvek to potrebujete. S výberom vhodného riešenia vám veľmi radi poradíme.

Chytrá domácnosť / Inteligentná domácnosť /Somfy automatizácia

Domáca automatizácia pre bezstarostný život

Prajete si vedieť o automatizácii domácnosti viac? Neváhajte sa na nás obrátiť. Sme certifikovaný člen programu Somfy Expert.