Siete proti hmyzu

Ochráňte sa pred dotieravým hmyzom počas celého roka. Vyberte si z našej ponuky siete proti hmyzu podľa vašich potrieb.

Všetky produkty sú vyrobené iba z kvalitných materiálov a poskytujú výbornú a dlhodobú ochranu pred všetkými druhmi hmyzu, ktoré nám dokážu znepríjemniť život. Sú neodmysliteľnou súčasťou domácností, kancelárií aj výrobných priestorov.

Pre alergikov je dostupná špeciálna protipeľová sieťovina, ktorá je výrazne hustejšia a dá sa inštalovať len do niektorých typov sietí. 

Jednoduchá montáž je ďalšou z výhod, ktoré siete proti hmyzu ponúkajú.

Dajú sa rozdeliť na dve hlavné skupiny, pevné a pohyblivé siete.

Rámy sietí sú vyrobené z kvalitného hliníka. V ponuke sú siete nielen na okná, ale aj dvere.

Nechýba ani rôznorodá ponuka farebných odtieňov, vzorov a  veľkostí.
Radi vám pomôžeme vybrať tú správnu kombináciu

Pevné siete proti hmyzu

Pevné siete nie sú vhodné riešenie do priestorov, ktoré sú určené na prechádzanie osôb, ako dvere balkónov či terás.

Naopak, sú skvelým riešením pre okná rôznych rozmerov, pre svoju pevnosť konštrukcie a zároveň možnosť jednoduchej montáže a demontáže. Oceníte to najmä keď budete chcieť siete proti hmyzu niekedy vyčistiť.
Viaceré typy sú navrhnuté tak, aby ste v prípade montáže nemuseli zasahovať do rámu siete ani okna. Zabezpečuje to väčšinou možnosť upevnenia pomocou otočných, alebo posuvných háčikov. Tuhosť rámov zabezpečujú vnútorné rohové spoje, ktoré zároveň zlepšujú celkový vzhľad siete bez viditeľných plastových rohov.

Pevné siete v našej ponuke sú vhodné pre všetky typy okien, či už plastové, hliníkové, drevené alebo najmodernejšie, drevo-hliníkové. Niektoré typy ponúkajú možnosť vyrobenia šikminy alebo oblúka pri jedinečných tvaroch okien.

Pohyblivé siete proti hmyzu

Pre otvory, ktoré slúžia na prechádzanie osôb sú určené pohyblivé siete. Najčastejšie sú to balkónové dvere, či dvere na terasu, kde siete dokonale ochránia vstup pred nepríjemným hmyzom. Dajú sa použiť aj na iné otvory, ktoré je potrebné niekedy uvoľniť.

Na výber sú pántové, plisované, posuvné a navíjacie siete v rozmeroch podľa vašej potreby. Niektoré typy umožňujú aj vyhotovenie šikminy alebo oblúka. Dajú sa preto využiť pri nezvyčajných tvaroch otvorov. K dispozícii je aj dvojdverové vyhotovenie pre posuvné a pántové siete. Pod vonkajšie žalúzie sa zas hodia posuvné alebo plisované siete, pretože si pri používaní so žalúziami neprekážajú.  

Nenechajte sa viac otravovať dotieravými muchami či komármi a iným hmyzom!  Použite siete proti hmyzu na okná a dvere vášho domu, bytu či iných priestorov a dajte stopku nepríjemnostiam na celý rok.

Montáž je jednoduchá, preto sa siete dajú ľahko čistiť a zostanú tak dlhšie funkčné.