SieŤ proti hmyzu Nobarrier

AMG STUDIO

Siete proti hmyzu
Zdroj: K-system

SieŤ PROTI HMYZU NoBARRIER

Revolúciu v ochrane pred dotieravým hmyzom sú plisované dverové siete. Vyriešili totiž nedostatok navíjacích dverových sietí, ktoré sa používajú najčastejšie.

Sieť Nobarrier je špeciálne určená na použitie do ostenia dverových výklenkov pred dvere na terasu, alebo pred vchodové dvere domov či chát.

Obrovskou výhodou plisovaných sietí Nobarrier je možnosť jednoduchého spájania jednotlivých segmentov. Uplatnenie nájde napríklad pri riešení širokých fasádnych otvorov. Celá sieť sa dá jednoducho namontovať aj odmontovať a uskladniť počas zimných mesiacov. Nobarrier je aj skvelým riešením pre občasné použitie na chate. Možnosť bezbariérového prechodu cez sieť ocenia najmä zdravotne postihnutí ľudia a všetci, komu záleží na pohodlí.

 

Siete proti hmyzu
Zdroj: K-system

Sieťovina je vďaka použitiu vláken Dyneema® odolná voči slnečnému žiareniu a zároveň veľmi pevná v ťahu. Výber zo širokej palety farebných odtieňov a vzorov profilov je samozrejmosťou. Pevné profily z extrudovaného hliníka môžu byť doplnené o čiernu alebo sivú sieťovinu. Systém pevne napnutých šnúr značky Dyneema® vedie sieť, pričom napínanie šnúr zabezpečujú pružiny zabudované vo vodiacich lištách. Bezpečnú manipuláciu so sieťou umožňuje reťazový mechanizmus, ktorý dokážu ovládať aj deti.

Zdielať, odoslať alebo vytlačiť:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

VYŽIADAJTE SI NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU