Markíza scrigno

AMG STUDIO

Markíza Scrigno
Zdroj: Climax

Markíza Scrigno

Patrí medzi kazetové markízy, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Aj keď ide o jeden zo základných typov, svoje uplatnenie nájde nielen pri tienení balkónov či terás rodinných domov, ale aj vonkajších posedení rôznych typov prevádzok. Kazetové konštrukcie sú obľúbené vďaka možnosti uskladnenia látky poťahu do boxu, ktorý bráni jej zašpineniu i poškodeniu. Predlžuje sa tak životnosť celej markízy a patrí to medzi najväčšie výhody použitia markízy SCRIGNO.

Tienenie zabezpečuje kvalitná akrylová látka s dostatočným UV faktorom na ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. V ponuke je veľký výber farieb od jemných tónov až po tie výrazné. Môžete si vďaka tomu ľahšie vybrať odtieň, ktorý bude ladiť k vášmu domu.

Markíza Scrigno
Zdroj: Climax

Konštrukcia je z talianskych komponentov, má zaoblené tvary a preto je aj vhodným estetickým doplnkom. To je ďalšia výhoda tohto typu markíz. Markíza SCRIGNO je štandardne dostupná v dvoch základných farbách konštrukcie, bielej a farbe nerezovej ocele. Je však možné si vybrať aj iné farebné prevedenie.

Ovládanie môže byť manuálne pomocou prevodovky s kľukou, alebo motorické, kde sa dá použiť jednoduchý vypínač alebo diaľkový ovládač.

Zdielať, odoslať alebo vytlačiť:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

VYŽIADAJTE SI NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU