Zvislá fasádna clona Niche 125

AMG STUDIO

zvislá fasádna clona Niche 125

Zvislá fasádna clona Niche 125

Inovatívna zvislá fasádna clona Niche 125 patrí medzi podomietkové typy, ktoré ponúkajú možnosť menšieho zasahovania do výzoru fasády. Umožňuje to špeciálny box, ktorý je montovaný pod omietku nad oknom, ktorá ho opticky ukrýva. Kvalitné materiály zabezpečujú výborné tienenie a použitie zipsového systému pozdĺž celej látky aj väčšiu odolnosť proti náporom vetra.

Niche 125 je dodávaná s izolačným XPS a L profilom na prednom boxe. Látka je upevnená zipsovým systémom k vodiacej lište, takže medzi látkou a lištou nie sú žiadne priehľadné medzery. Naopak, priehľadnosť zvnútra umožňuje štandardne použitá perforovaná látka. V ponuke je množstvo farebných odtieňov aj rôzne vzory látok. K dispozícii sú aj akrylové látky. Na výber sú aj rôzne farby kovovej konštrukcie clony.

zvislá fasádna clona Niche 125

Zvislá fasádna clona Niche 125 je poháňaná motorom s možnosťou ovládania jednoduchým vypínačom alebo diaľkovým ovládačom.

Pre vybrané typy motorov je možné aj ovládanie cez smart zariadenia. Podomietková fasádna clona Niche 125 môže byť skvelým prvkom vo výzore vašej fasády.

Zdielať, odoslať alebo vytlačiť:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

VYŽIADAJTE SI NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU