vonkajšie žalúzie S-90

AMG STUDIO

vonkajšie žalúzie S-90
Zdroj: K-system

vonkajšie žalúzie S-90

Tento typ vonkajšej žalúzie v sebe kombinuje prednosti typov C-80 a Z-90. Lamely majú zaoblený tvar písmena S, ktorý je obľúbený aj medzi architektmi. Jeho výhodou je aj možnosť kombinácie s nadokennými vonkajšími roletami. Kvalitné vyhotovenie švajčiarskeho výrobcu poskytuje účinné tienenie, znižovanie teploty miestnosti, bráni skorému blednutiu farieb a zároveň poskytuje súkromie.

Lamela S má v spodnej časti zalisované polyamidové (PAD) tesnenie, slúžiace na zamedzenie hluku vydávaného dotykom lamiel medzi sebou. Lamely sú po stranách striedavo zakončené plastovým alebo zinkovým kolíkom, ktorý slúži na presné a nehlučné vedenie lamiel vo vodiacich lištách.

Vedenie lamiel v bočných vodiacich lištách je odhlučnené PAD tesnením zalisovaným na oboch stranách lišty. Vyťahovacia páska a rebríčky sú vyrobené z textílií odolných voči UV žiareniu.

vonkajšie žalúzie S-90
Zdroj: K-system

Hliníkové lamely typu S-90 je možné naklápať iba do jednej strany, ale kompenzuje to dokonalá priliehavosť lamiel a pevnosť, ktorú umožňuje ich oblý tvar.

Žalúzie sú tiché vďaka tesniacemu systému a odhlučneniu lišty. Vďaka vysokej efektivite môžete za rok ušetriť niekedy až tretinu nákladov na klimatizáciu. Vďaka skvelej schopnosti odrážať svetlo ušetríte na klimatizácii v lete. Nie len v lete sa však dá šetriť.

Vonkajšie žalúzie S-90 na noc počas zimných mesiacov stiahnite a môžete ušetriť vďaka nižším únikom tepla cez okno.

Samozrejmosťou sú rôzne farebné odtiene, z ktorých si môžete vybrať v našom vzorkovníku.

Zdielať, odoslať alebo vytlačiť:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

VYŽIADAJTE SI NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU